Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Profil firmy

Profil společnosti CZECH DOG s.r.o.

Firma vznikla jako rodinná firma v květnu roku 2005, kdy převzala výrobní program belgicko-české společnosti Czech-o-dog s.r.o., která působila v České republice od roku 1992.

Produkce firmy jde dosud z více jak 95% na vývoz, zejména do Belgie, Francie, Německa a Itálie.

Naše firma nabízí široký výběr kvalitních výrobků z textilu a kůže. Textilní výroba se orientuje zejména na výrobky z bavlny a kordů pro základní sortiment polštářů, pelechů, tašek pro psy a kočky. Sortiment doplňují výrobky z microplyšů, fleece, froté a dalších materiálů podle přání zákazníka. Většina materiálů je z tuzemské, případně evropské produkce. Reagujeme na požadavky trhu, sledujeme trendy v módě pro zvířata, zdravotní hlediska pro chov psů, koček a fretek. Kvalitu produkce pravidelně ověřujeme se spolupracujícími chovateli, kteří posuzují jak funkčnost výrobků, tak i způsob údržby, trvanlivosti, vliv kvality zpracování na užitné vlastnosti výrobku.

Výrobky z kůže zahrnují výrobu obojků, vodítek, postrojů zejména pro menší plemena.

Při výrobě  je dbáno zejména na kvalitu zpracování i materiálu, dodržení jakostních standardů. V roce 2007 společnost splnila podmínky ISO 9001:2000.

Firma dokončuje obnovu svých prostor, které byly zničeny požárem v závěru roku 2004 tak, aby vyhovovaly potřebám výroby i logistiky.

Dodávky zboží zajišťujeme kamionovou a kontejnerovou dopravou z našeho výrobního závodu k zákazníkům. K přepravě užíváme ověřené dopravce.